Sačurov | Fotogaléria | 2011 | Maškarný ples - Sačurov | Oficiálna stránka obce

Sačurov
oficiálna stránka obce
Sačurov
Sačurov
Prejsť na obsah

Sačurov | Fotogaléria | 2011 | Maškarný ples

Fotogaléria > 2011 > Maškarný ples

Maškarný ples 2011

Už po siedmy krát v kultúrnom dome v Sačurove sa konal Fašiangový maškarný ples. 120 dospelých ľudí sa prišlo vyšantiť v maskách , práve do Sačurova. Veď široko ďaleko, sa niečo také neorganizuje. Už hneď na začiatku bolo jasné, že porota to bude mať tohto roku ťažké . Skoro všetky masky boli perfektne a do detajlov vypracované .Úvod plesu patril starostovi obce Petrovi Barátovi a hlavne moderátorom Anne Bančanskej a Pavlovi Dobranskému.Hneď po zahájení plesu sa masky veselo zabávali a veru niektorým bolo v ich kostýmoch poriadne horúco . V tanci sa zvŕtali rôzne rozprávkové postavičky ,masky z filmov a televíznych obrazoviek.
Keď nasledovala promenáda v maskách, porota už mala plné ruky práce. Aj keď to bolo ťažké , porota predsa vybrala 26 masiek , ktoré boli ocenené.
1.miesto - Bocian a hniezdo / manželia Ečegiovi / - rozkladacia pohovka
2.miesto - Traja chrobáci   / rodina Švarbalova/ - vysávač
3.miesto - Motýle   / manželia Furconovi/ - ďalekohľad
4.miesto - Puzzle   / bratia Sobotovci a spol./ - kuchynský mixér
5. miesto - Flinstonovci /manželia Babinčákovci a Repkovci/ - hriankovač
Porotu zaujali aj "Alica v krajine zázrakov , šašo, socha Slobody , kozmonauti, čarodejnice, pinocio, a mnohé ďalšie masky. Ani po vyhodnotení masiek nálada neklesla, pretože zábava pokračovala v plnom prúde. Do tanca všetkým prítomným hrala hudobná skupina Domino. Keďže na stole bolo hojnosť jedla aj pitia zábava trvala až do rána. Mnohých prítomných prilákala na ples aj už tradične , bohatá tombola. Prvá cena bol zváračský kurz v hodnote 300 € . druhá cena ratanová sedacia súprava v hodnote 200 € , detská drevená stolička v hodnote 100 € a mnoho iných skvelých cien.

Vďaka všetkým organizátorom bol aj tento ročník veľmi úspešný,a my všetci sa tešíme na budúci rok.

Dovidenia na 8. Fašiangovom maškarnom plese v Sačurove.

Návrat na obsah